Güncel Gündem

REMAX Hür’de ödül yağmuru

REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi, 20. Kuruluş yıldönümünü ‘2022 Başarı Ödülleri Töreni’ ile kutladı. Sakarya’nın emlak sektöründe önde gelen firmalarından REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi, 20. kuruluş yıldönümünü Serdivan Tuna Tan tesislerinde..

REMAX Hür’de ödül yağmuru

REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi, 20. Kuruluş yıldönümünü ‘2022 Başarı Ödülleri Töreni’ ile kutladı.

Sakarya’nın emlak sektöründe önde gelen firmalarından REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi, 20. kuruluş yıldönümünü Serdivan Tuna Tan tesislerinde düzenlenen muhteşem bir ödül töreni ile kutladı.

“BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

REMAX Hür’ün tüm danışmanlarının katıldığı ve sunumu Ayşe Nur Çakar tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde bir konuşma yapan REMAX Hür Genel Müdürü Turan Çakar, her geçen yıl sektörde büyümeye devam ettiklerini ifade ederek, konusunda uzman ekibi ile büyük bir aile olduklarını söyledi. Hedeflerinin nitelikli, çalışmayı seven, güvenilir yeni iş arkadaşları ile çok daha büyük bir ekip olmak olduklarını belirten Çakar, “Hedefimiz her ailenin REMAX’lı bir gayrimenkul danışmanının olması” diye konuştu.

PROFESYONELLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Kuruluş yıldönümünde, REMAX Hür’de en uzun süre görev yapan kıdemli danışmanlar ile 2022 Müşteri Memnuniyeti Ödülü, 2022 İşlem Sayısı Ödülü ve 2022 En İyi Ciro Ödülü kategorilerinde ilk üçe giren danışmanlara ödülleri takdim edildi.

Kıdemliler Ödülü

14 yıl; Mehmet Çakar

5 yıl; Bekir Binek, Uğur Çakar, Fatma Yıldız

2022 Müşteri Memnuniyeti Ödülleri

Birinci: İlknur Doğan

İkinci: Ayfer Sever

Üçüncü: Melike Seçgin

2022 İşlem Sayısı Ödülleri

Birinci: Mehmet Çakar

İkinci: İlknur Doğan

Üçüncü: Ayfer Sever

2022 Ciro Ödülleri

Birinci: Ayfer Sever

İkinci: İlknur Doğan

Üçüncü: Bekir Binek

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL