Genel Güncel Sağlık

Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar

Sakarya en önemli göz doktorlarından Op. Dr. Hüseyin Berberler ve Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar ve Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Ümit Numanoğlu ÖZEL FOCUS GÖZ TIP MERKEZİ’nde hizmet veriyor…

Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nde hizmet veriyorlar

Sakarya en önemli göz doktorlarından Op. Dr. Hüseyin Berberler ve Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar ve Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Ümit Numanoğlu ÖZEL FOCUS GÖZ TIP MERKEZİ’nde hizmet veriyor.

Sakarya  en önemli göz doktorlarından Op. Dr. Hüseyin Berberler ve  Doç. Dr. Yıldırım Bayezıt Şakalar ve Çocuk Hastalıkları Uzm. Dr. Ali Ümit Numanoğlu  Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Serdivan İlçesi İstiklal Mahallesi 402 nolu sokakta kurulan ÖZEL FOCUS GÖZ TIP MERKEZİ’nde hizmet veriyor.

2004 yılından itibaren Sakarya ve Kocaeli’de çok sayıda hastanede yöneticilik yapan Özel Focus Göz Tıp Merkezi’nin Hastane Müdürü Emel Kaya , “Deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tüm göz tedavilerinizi ve cerrahi operasyonlarınızı burada en güvenilir doktorlar ve son teknoloji cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizi kurumumuza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL