Genel Güncel Gündem

Mimar ve Mühendisler Han Ozalit& Grosshan Kırtasiye’nin kahvaltısında buluştu

Sakarya’nın alanında ileri gelen markalarından olan Han Ozalit& Grosshan Kırtasiye müşteri portföyünde yer alan ve inşaat sektörüne yön veren seçkin mimar ve mühendisleri Tuna Tan’da düzenlediği kahvaltıda bir araya getirdi…

Mimar ve Mühendisler Han Ozalit& Grosshan Kırtasiye’nin kahvaltısında buluştu

Sakarya’nın alanında ileri gelen markalarından olan Han Ozalit& Grosshan Kırtasiye müşteri portföyünde yer alan ve inşaat sektörüne yön veren seçkin mimar ve mühendisleri Tuna Tan’da düzenlediği kahvaltıda bir araya getirdi.

Sakarya’nın inşaat sektörüne yön veren Mimar ve Mühendisler Han Ozalit& Grosshan Kırtasiye tarafından bu yıl 3.sü gerçekleşen Geleneksel kahvaltıda buluştu. Oldukça yüksek bir katılımın yaşandığı kahvaltıda Han Ozalit firma sahibi Cavit Hancıoğlu, Genel Koordinatör Nagehan Kurtuluş ve Editör Nursemin Başkan, kahvaltıya katılım gösteren misafirler ile özel olarak ilgilendiler.
Kahvaltıya katılım gösteren firma ve isimler arasında; Siluet Yapı, Snz Mimarlık, Es Mühendislik, Remley, Epas Mühendislik, Bilim Mühendislik, Ylz Mühendislik, Ali Başol, Muharrem Sarı ,Gökal Harita, Aydoğan Mimarlık, Sarılar Mühendislik, Saray İnşaat, Çark Yapı , Sır Yapı, Safakarı İnşaat, Borinli Mimarlık, Tünay Yapı, Lineart Mimarlık, Karma Mimarlık, Emir Ahmet Taş, Viya Mimarlık, Karcan Mimarlık, Elin Yapı, Günal Mühendislik, As Yapı, Çaykışla Mimarlık , Erok Yapi, Koz Mimarlık, İnopa Mimarlık, Glk Mühendislik, Cemil Aydın, Han Mimarlık, Kalem Mimarlık, kurt Yapı, Mose Mimarlık, Nasa Global, ms13 Mimarlık, Berkel Elektrik, Ünay Mühendislik, gibi seckin ofislerin yanı sıra, LC Haber’de yer aldı.

Çekiliş ile çeşitli hediyelerin takdim edildiği kahvaltıda selamlama konuşması yapan Han Ozalit firma sahibi Cavit Hancıoğlu; “Grosshan Kırtasiye olarak sektör de 40 yıldır yer aldı. Grosshan Kırtasiye hizmetleri olarak devam ediyorduk ancak daha sonra iş kolumuza geliştirdik. Ozalit firmamız Sakarya da alışılmış diğer benzeri hizmet veren firmalardan adres teslim ve fiyat anlamında daha farklı iş yürütmektedir. Fotokopi, scanner, poster, afiş ve ciltleme şeklindeki iş alanlarında toptan ve perakende olarak hizmetlerde bulunduk. Sakarya ili başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine PTT kargo ile hizmet götürdüklerini, yurt dışına UPS kargo aracılığıyla başta Türkmenistan olmak üzere Bulgaristan, Yugoslavya, Romanya ve Rusya gibi birçok ülke de bulunan müşterilerine projelerini adreslerine kadar teslim ettik. Mesleğimizi elimizden geldiğince en güzel şekilde ilk günkü gayret, heyecan ve şevk ile çalışarak yürütülmeye çalışıyoruz” diyerek kahvaltıya katılım gösteren tüm mimar ve mühendislere teşekkür etti.

.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL