Dünya Genel Son Dakika SonDakika

HENDEK MUAY THAİ SPOR KULUBUNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI

HENDEK MUAY THAİ SPOR KULUBUNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI 12-14 Ağustos tarihlerinde Kocaeli/Gebze de yapılan 15 temmuz şehitlerini anma kulüpler arası muay thai kupa maçlarına İstanbul Bursa Yalova Kocaeli Sakarya Düzce..

HENDEK MUAY THAİ SPOR KULUBUNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI

HENDEK MUAY THAİ SPOR KULUBUNDEN YÜZDE YÜZ BAŞARI
12-14 Ağustos tarihlerinde Kocaeli/Gebze de yapılan 15 temmuz şehitlerini anma kulüpler arası muay thai kupa maçlarına İstanbul Bursa Yalova Kocaeli Sakarya Düzce Bolu illerinden kulüpler katılmıstır toplam 380 sporcunun arasında Hendek Muay Thai Spor Kulübü 9 Sporcu ile katıldığı müsabakalara yüzde yüz basarı elde ederek 6 birincilik 3 üçüncülük elde ederek müsabakaların en gözde sporcuları ve kulübü olarak 15 Temmuz Şehitleri Anma Kupasına Hendek Muay Thai Spor kulübü damga vurmuştur.
Müsabakalara katılan tüm sporcularımızı canı gönülden tebrik eder daha sonraki müsabakalarda Hendeğimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımıza tüm hızımız ile devam edeceğiz bizlere maddi ve manevi destek veren tüm spor sever ve dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.
Murat TOKAT
Hendek Muay Thai Spor Kulübü Başkanı

YORUMLAR (1)

  1. Vatansever diyorki:

    Kısa zamanda ve zor şartlarda Hendekli kardeşlerimizi Muay Thai Camiasına kazandıran değerli Hocamız Murat Tokat ve Onur Arslanoğlu nu tebrik ederim…

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL