Genel Güncel Gündem

ASRİAD’tan Serdivan Yardımlaşma Derneği’ne iadeyi ziyaret

ASRIN İşadamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şubesi, Serdivan Yardımlaşma Derneği’ne iadeyi ziyarette bulundu. Kısa adı ASRİAD olan ASRIN İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Serdivan Yardımlaşma..

ASRİAD’tan Serdivan Yardımlaşma Derneği’ne iadeyi ziyaret

ASRIN İşadamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şubesi, Serdivan Yardımlaşma Derneği’ne iadeyi ziyarette bulundu.

Kısa adı ASRİAD olan ASRIN İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Serdivan Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. ASRİAD Şube Başkanı Ulusal ziyaretin amacına yönelik yaptığı konuşmasında; “Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 Büyüklüğündeki depremler tüm yurdu yasa boğdu. Birçok vatandaşımız bu depremlerde hayatlarını kaybederken yine binlerce vatandaşımız da yaralandı. ASRİAD Sakarya Şubesi olarak söz konusu depremler ardından bizde ülke çapında başlatılan yardım kampanyalarına destek olduk. En kısa sürede deprem bölgelerine ulaşarak üzerimize düşen görev ve sorumluluklar ile hareket ederek yaraların sarılmasına katkı vermeye çalıştık. Serdivan Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Demir ve yönetimi bu çalışmalar sırasında Derneğimizi ziyaret etti. Deprem bölgesinde ki vatandaşlarımızı için ne gibi çalışmalar yapabiliriz şeklinde Mustafa Demir ve yönetimi ile istişareler de bulunduk. Bu gün iadeyiz ziyaret için buradayız. Ramazan ayında birlikte neler yapabiliriz onu konuştuk” diyerek kendilerini kabul eden Başkan Demir ve yönetim kuruluna teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Önce Nitelik

Serdivan Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Demir’de yaptığı konuşmasında ASRIN İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal’ a ve yönetimine iadeyi ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  ASRİAD Sakarya Şubesi Başkanı Rıdvan Ulusal’ın ziyaret sonunda Serdivan Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Demir’e ASRİAD’ın öncü sloganı olan Osmanlıca “Önce Nitelik” yazılı tabloyu hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL