Genel Güncel Gündem

ASRİAD Sakarya Şubesi’nden Başkan Alemdara ziyaret

Kısa adı ASRİAD olan Asrın İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi kuruluşu ardından ilk ziyaretini Serdivan Belediyesi’ne yaptı. ASRIN İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Rıdvan ULUSAL , ve beraberindeki Yönetim..

ASRİAD Sakarya Şubesi’nden Başkan Alemdara ziyaret

Kısa adı ASRİAD olan Asrın İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi kuruluşu ardından ilk ziyaretini Serdivan Belediyesi’ne yaptı.
ASRIN İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Rıdvan ULUSAL , ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri; Yavuz Selim Bakkaloğlu, Emre Güllep, Enes Öztürk, Yüksel Demiryol, Mustafa Edip Çakmak, Necdet Murat Yıldırım, Uğur Dündar Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Proje faaliyet ve çalışmalarımızı paylaştık
Dernek Başkanı Rıdvan Ulusal, kendilerini makamında kabul eden Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür ederek; “Asrın İş Adamları Derneği Sakarya Şubesini bir süre önce Serdivan’da hizmete açtık. Derneğimizi tanıtmak, proje faaliyet ve çalışmalarımızı değerli Başkanımız Yusuf Alemdar ile paylaşmak için kendisini ziyaret ettik” dedi.

Önce Nitelik
ASRİAD Sakarya Şubesi Başkanı Rıdvan Ulusal’ın ziyaret sonunda Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ASRİAD’ın öncü sloganı olan Osmanlıca “Önce Nitelik” yazılı tabloyu hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL