Genel Güncel Gündem

Arpacı; “İYİ Parti iktidarlığında Muhtarlarımıza gereken önem verilecek”

İYİ Parti Erenler İlçe Kadın Politikalar Başkanı Sebile Arpacı, İlçe yöneticileriyle birlikte Erenler Merkez ve Bağlar Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret etti. İyi Parti Erenler İlçe Kadın Politikaları Başkanı Sebile Arpacı, İlçe..

Arpacı; “İYİ Parti iktidarlığında Muhtarlarımıza gereken önem verilecek”

İYİ Parti Erenler İlçe Kadın Politikalar Başkanı Sebile Arpacı, İlçe yöneticileriyle birlikte Erenler Merkez ve Bağlar Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret etti.

İyi Parti Erenler İlçe Kadın Politikaları Başkanı Sebile Arpacı, İlçe Yöneticileri Özgül Tür ve Gönül Doğru’yla birlikte Bağlar Mahallesi Muhtarı Kemalettin Yaralı’yı ardından da Erenler Merkez Mahallesi Muhtarı Ayşe Uzunoğlu’nu ziyaret etti.

Sebile Arpacı, ziyaret ardından yaptığı açıklamasında;“ İYİ Parti Erenler İlçe Kadın Kolları üyelerimiz ile muhtarlarımızı ziyaret ettik. Muhtarlarımızın temsil ettikleri mahallelerinde yaşanılan sorunlar ve çözümleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk. İYİ Parti iktidarında yerel yönetimlerin en önemli unsurlarından olan muhtarlıklarımıza hak ettikleri gereken önem verilecek. Mahalle sakinleriyle yöneticilerin arasında en kuvvetli bağ olan muhtarlıklarımız en aktif şekilde çalışıyor. Kendilerine azami önem verilecek” diyerek ziyaretlerin süreceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL