Genel Güncel

Alperen Ocakları Sakarya İl Teşkilatından Başkan Yüce’ye ziyaret

Alperen Ocakları Sakarya İl Teşkilatı yönetimi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil beraberindeki İl Genel Sekreteri Hüseyin Ergün, İl Teşkilat..

Alperen Ocakları Sakarya İl Teşkilatından Başkan Yüce’ye ziyaret

Alperen Ocakları Sakarya İl Teşkilatı yönetimi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti.

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil beraberindeki İl Genel Sekreteri Hüseyin Ergün, İl Teşkilat Başkanı Berat Buğra Ergün, Alperen Ocakları Erenler İlçe Başkanı Cengiz Gülmez, Serdivan İlçe Başkanı Seyhan Türkseven, Kaynarca İlçe Başkanı Furkan Yağız ve genç Alperenlerden Hüseyin Efe Aslan’la Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüceyi ziyaret etti.

Alperen Ocakları Sakarya İl Başkanı Furkan Çil, ziyarette yönelik yaptığı konuşmasında; “Bizler merhum rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde Genel Başkanımız Av. Samet Bağcı ile yolumuza devam ediyoruz.  Yenilenen Sakarya İl Başkanlığı olarak tam kadro sahadayız. İlçe Başkan atamalarımızda devam ediyor.  Yakın zaman içinde Alperen Ocakları Sakarya İl hizmet binamızın da açılışını yapacağız” dedi.

Başkan Çil konuşmasının devamında ise genel seçimlere değinerek; “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Seçim tarihini 14 Mayıs 2023 olarak açıkladı. Cumhur İttifakının sandıktan yeniden galip olarak çıkacağı ümidi ve inancındayız. Siz değerli Büyükşehir Başkanımızın faaliyetlerini proje ve çalışmalarını kamuoyundan da yakından takip ediyoruz ve bu çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Furkan Çil ve yönetimi başta olmak üzere İlçe Başkanlarına görevlerinde Ocak faaliyet çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL