Genel Güncel Siyaset

AK Parti İlçe Başkanı Köse’den LC Haber’e ziyaret

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısı ile LC Haber’i ziyaret etti. AK Parti Erenler İlçe Başkanı LC Haberi ziyaret etti. İlçe Başkanı Erdal..

AK Parti İlçe Başkanı Köse’den LC Haber’e ziyaret

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısı ile LC Haber’i ziyaret etti.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı LC Haberi ziyaret etti. İlçe Başkanı Erdal Köse, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle gerçekleştirdiği ziyarette, LC Haber İmtiyaz Sahibi ,Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı işleri Müdürü Levent Candan ile ülke ve yerel gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. İlçe Başkanlığı görevine geldiği günden bu güne parti çalışmaları hakkında bilgiler veren, Başkan Köse, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile milletin umudu olmaya devam edecek. Son 20 yılı aşkındır iktidar olan partimiz önümüzdeki seçimlerde de milletimizin teveccühü ile yerelde ve genelde var gücü ile çalışarak Türkiye için hizmetine devam edecektir” diyerek Sakarya’da hizmet veren tüm gazeteciler ve medya mensupları adına “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren LC Haber İmtiyaz Sahibi, Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Levent Candan, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse ve ekibine görevlerinde başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL