Güncel

2022’ye Esra Erol’un canlı yayın programıyla veda ettiler

Kültürel ve turistik gezileriyle adından sıkça söz ettiren Karakadılar Turizm, 2022 gezi sezonunu Esra Erol programına katılarak tamamladı. Kültür ve Doğa Turizm’inin önde gelen tur acentelerinden Karakadılar Turizm ve Seyahat..

2022’ye Esra Erol’un canlı yayın programıyla veda ettiler

Kültürel ve turistik gezileriyle adından sıkça söz ettiren Karakadılar Turizm, 2022 gezi sezonunu Esra Erol programına katılarak tamamladı.

Kültür ve Doğa Turizm’inin önde gelen tur acentelerinden Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi, düzenledikleri tur ve organizasyonlar ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Sakaryalı gezginler Karakadılar Melike Gücük organizasyonuyla Sakaryalı gezi severler Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan “Esra Erol’da” programına katıldı. Gezginler, 30 Aralık 2022 Cuma günü Esra Erol’un sunumuyla gerçekleşen programda canlı yayını ilgi ile izledi.  Sakarya’dan yaklaşık 54 gezginin katıldığı programda, Ünlü Gezgin Sponsor Necdet Ercan’da yerini aldı.

Teşekkür

Program sonrasında Esra Erol ile bolca sohbet etme fırsatı yakalayan gezginler; “Esra Erol’u Televizyondan izledik. 2022 yılının son gününde programına misafir olduk. Canlı yayın heyecanı yaşadık. 2023 yılın da aynı heyecan ile programına misafir olarak katılmayı umut ediyoruz. Bizlere bu imkanı tanıyan Karakadılar Turizme teşekkür ederiz” dediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL