Güncel Gündem

Fenerbahçeliler ‘Çakallarla Dans 6’ filmin galasında buluştu

Çakallarla Dans 6 Filminin Galası; Sakarya Fenerbahçeliler Derneği sponsorluğunda Paribu Cineverse Serdivan’da (AVM) gerçekleşti. Sakarya Fenerbahçeliler Derneği Çakallarla Dans 6 Filminin galasına sponsor oldu. Galaya; Çakallarla Dans 6’nın Yönetmeni ve..

Fenerbahçeliler ‘Çakallarla Dans 6’ filmin galasında buluştu

Çakallarla Dans 6 Filminin Galası; Sakarya Fenerbahçeliler Derneği sponsorluğunda Paribu Cineverse Serdivan’da (AVM) gerçekleşti.

Sakarya Fenerbahçeliler Derneği Çakallarla Dans 6 Filminin galasına sponsor oldu. Galaya; Çakallarla Dans 6’nın Yönetmeni ve Senaristi Murat Şeker, filmin başrol oyuncuları Timur Acar ve Sakarya Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu ve Dernek üyeleri, Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı Zafer Adalet, MHP Sapanca İlçe eski Başkanı Berat Taner, katıldı. Filmin bir düğer başrol oyuncu Şevket Çoruh ve İlker Ayrık’ın ise başka bir programı olması sebebiyle katılamadı.

Forma hediye ettiler

Fenerbahçe üyelerinin ve Film severlerin yoğun katılımıyla Paribu Cineverse Serdivan ikinci sinema salonunda gerçekleşen galada; Aynı zamanda SAÜ Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi olan Sakarya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Özkan Toplan ile beraberindeki yöneticiler; Filmin yönetmen ve senaristi Murat Şeker, filmin başrol oyuncusu aynı zamanda Sakarya Karasu İlçesinden olan Timur Acar’a üzerinde 54 ve isimleri yazan Fenerbahçe forması hediye etti. Murat Şeker, galaya sponsor olan Dernek yöneticilerine teşekkür ederek, Çakallarla Dan7 filmini Serdivan’da çekeceğinin sözünü verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL